Loading...

0
Loading
Košík je prázdný

O nás

 

O NÁS

 

Ve společnosti Artefakt oceňujeme kvalitu, design, smysl pro detail i nadčasová řešení, vše toto potřebujeme při práci s našimi hlavními materiály jako je sklo a nerez, ať už jde o velké stavební celky nebo drobné produkty.

Vývoj stojánku na víno probíhal v naší firmě několik let, nejdůležitější pro nás bylo zajistit jeho funkčnost, design a originalitu. Stojánek je vyroben z nerezavějící oceli a kvalitního plastu, tudíž mu nevadí vlhko, chlad ani jiné nepříznivé podmínky.

Svým provedením umožňuje uchopit hrdlo téměř jakékoli lahve a udržet ji ve vodorovné poloze. Existuje řada podobných produktů, avšak tento stojánek díky možnosti měnit velikost otvoru pro uložení hrdla láhve zajistí pro láhev stabilní uchycení a aretaci polohy.

Při použití více stojánků s různými lahvemi vyrovnanými do roviny vzniká zajímavý obraz, který stojí za to shlédnout.

Myslím si, že stojánek může být vhodný dárek pro vaše nejbližší. Místo každoroční sály či ponožek můžete každý rok věnovat stojánek na láhev. Zajistíme Vám i gravírování osobního věnování nebo firemního loga.

Potěší nás, když si pro vystavení či pro archivaci Vašich nejlepších lahví vín nebo jiných nápojů vyberete právě tento exkluzivní stojánek na láhev.

Pavel Růžička