Loading...

0
Loading
Košík je prázdný

Další článek

04.04.2019 19:56

 

Těší nás,  že jste si pro vystavení  či pro archivaci Vašich nejlepších lahví vín nebo jiných nápojů vybrali právě tento exkluzivní stojánek na láhev. Ve společnosti Artefakt oceňujeme kvalitu, design, smysl pro detail i  nadčasová řešení, vše toto potřebujeme při práci s našimi hlavními materiály jako je sklo a nerez, ať už jde o velké stavební celky nebo drobné produkty.

Vývoj tohoto produktu probíhal v naší firmě několik let, nejdůležitější pro nás bylo zajistit  jeho funkčnost, design a originalitu. Stojánek je vyroben z nerezavějící oceli a kvalitního plastu,  tudíž mu nevadí vlhko, plíseň ani chlad. Svým provedením umožňuje uchopit hrdlo téměř jakékoli lahve a udržet  ji ve vodorovné poloze.  Existuje řada podobných produktů, avšak stojánky s neměnnou velikostí otvoru  pro upevnění lahve neumožní stabilní uchycení a aretaci polohy lahve.

 

Při použití více stojánku pro různé lahve vyrovnané do roviny vzniká zajímavý obraz, který stojí za to shlédnout.

Myslím si,  že stojánek může být vhodný dárek pro vaše nejbližší.  Místo každoroční sály či ponožek můžete každý rok věnovat stojánek na lahve.  Zajistíme Vám i gravírování osobního věnování nebo firemního loga.

Pavel Růžička